На безпеку Азовського узбережжя Євросоюз готовий виділити € 50 млн, – Порошенко

Спеціальний проект Євросоюзу на підтримку безпеки на Азовському узбережжі через агресію РФ передбачає виділення 50 млн євро.

Про це повідомив президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку в Одесі, передає «Укрінформ».

«Спеціальний проект 50 млн євро спрямовується на Азовське узбережжя, підтримка Маріуполя, Бердянська, але і на Чорноморське узбережжя теж вистачить», – сказав Порошенко.

За його словами, немає жодної його зустрічі з керівництвом Євросоюзу, де б не йшлося про фінансову допомогу.

«Це є, на жаль, в зв’язку з агресією Російської Федерації в нейтральних водах Чорного моря», – підкреслив президент.

«Якщо ми не схибимо, якщо будемо об’єднані, якщо ми продовжуємо наш рух в Європу, кількість європейських проектів буде лише збільшуватися. І це не лише доступ до технічної допомоги, а доступ до величезних фінансових ресурсів», – сказав він.

Порошенко також пообіцяв кожному громадянину щомісячне поліпшення життя в найближчі п’ять років, передає Інтерфакс-Україна.

«Кожен громадянин України протягом наступних п’яти років відчує на власній кишені зростання не тільки економіки, а й зростання своїх фінансових можливостей. Кожен із нас, починаючи з цього року, відчуватиме, що життя кожного українця змінюється на краще щомісяця», – сказав президент.

Він зазначив, що ще три-чотири роки тому не міг цього обіцяти, оскільки по економіці країни «сильно вдарила війна, через яку Україна втратила майже чверть промислового потенціалу».

admin