Телеміст з РФ: Луценко обіцяє подальші переслідування за антиукраїнську діяльність

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що власники прокремлівських ЗМІ, які протестують проти допитів в ГПУ і прикриваються журналістською незалежністю, будуть притягнуті до відповідальності.

Про це йдеться у відеозверненні Луценка, опублікованого на сторінці у Facebook.

“Це звичайний прийом політиків — прикриватись журналістами, яких вони використовують у своїй політичній проросійській діяльності. На запитання «Чому ми викликаємо на допити посадових осіб і журналістів NewsOne?» відповідь проста: «Тому що в Україні є закон». І я як Генеральний прокурор роблю і буду робити все, щоб національні інтереси були захищені цим законом. І ні журналістське посвідчення, ні депутатський мандат, ні дружба з Путіним не допоможе нікому чинити антиукраїнську діяльність і підривати наші національні інтереси”, – зазначив генпрокурор.

Луценко заявив, що «за будь-які спроби (минулі — за телеміст і майбутні — демонстрація російського пропагандистського фільму, який рекламується на каналі Медведчука) буде відповідальність».


Нагадаємо, телеміст між телеканалами анонсували на російському телеканалі «Россия 24» 7 липня. Він був запланований на 18:00 за київським часом 12 липня. Секретар РНБО Олександр Данилюк назвав проведення телемосту неприпустимим.

Пізніше телеканал NewsOne повідомив про скасування телемарафону «Надо поговорить».

admin