Маркетинг — це спорт. Конференція MARKETING R_EVOLUTION VII

Маркетинг — це спорт. І це не просто красива фраза. Бренди постійно борються за увагу, по суті, однієї і тієї ж цільової аудиторії. І ця боротьба присутня у всіх нішах. Всім відомі історії маркетингової боротьби таких брендів, як: Coca-Cola і Pepsi, Audi і BMW, Samsung і iPhone, Burger King і McDonalds, Microsoft і Apple і так можна продовжувати до нескінченності. Приклади боротьби за локальні ринки є і в нашій країні: Альфа Банк і Платинум Банк, протистояння Danone і President. Бренди та торгові марки постійно нарощують м’язову рекламну масу і готуються до змагань на медійних стадіонах нашої країни і світових чемпіонатах. Ну а ми, звичайно, будемо вболівати за наших!

У маркетингу — все як у спорті. Тому, для вже 7-й за рахунком спеціалізованої конференції з маркетингу — «MARKETING R_EVOLUTION», був обраний формат «Маркетинг Ліга» і девіз «Маркетинг — це спорт».

«Маркетинг Ліга» на «MARKETING R_EVOLUTION» — це вихід в Play-Off в турнірі з маркетингу, реклами і PR. 25-26 вересня 2014 року, Конгрес-Хол «Космополіт», Київ.

Довідка:

«MARKETING R_EVOLUTION» — це головна маркетингова конференція про тренди поточного року, яка відкриває нові погляди на ведення бізнесу на динамічно ринках, що розвиваються, представляє нові інструменти взаємодії компаній, агентств і клієнтів. Щороку своєї багаторічної маркетингової практикою на конференції діляться, як провідні директора України, так і запрошені спікери з інших країн.

З детальною програмою конференції ви можете ознайомитися на сайті
http://marketingrevolution.com.ua/

picture 2014-07-14 at 3.49.36 PM

25-26 вересня, конгрес-хол «Космополіт», вул. Вадима Гетьмана, 6, м. Київ

тел.: (044) 590 51 86, (050) 388 15 липня

e-mail: office@befirst.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *