57% українців вважають, що ЦВК надає громадськості якісну та зрозумілу інформацію про вибори – опитування

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) у жовтні 2019 року.

Крім того, за даними соціологів, після виборів українці більш позитивно ставляться до голосування та впливу громадян на процеси прийняття рішень в державі. Після проведення президентських та парламентських виборів у 2019 році 51% респондентів вважає, що може брати участь у вирішенні проблем України, а 26% впевнені, що можуть впливати на прийняття державних рішень. Разом з тим, позитивно оцінюють доброчесність минулих парламентських виборів 79% опитаних.

В рамках дослідження було опитано 2002 респонденти з усіх регіонів України крім окупованих територій Донецької й Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим. Похибка виборки не перевищує 2,19%.

Результати опитування були презентовані в рамках Національної конференції "Президентські та парламентські вибори 2019 року в Україні: висновки та рекомендації ",  яка відбувається в Києві 13-14 листопада. Захід організований спільними зусиллями Центральної виборчої комісії, Міжнародної фундації виборчих систем в Україні (IFES), Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Офісу Ради Європи покликаний презентувати рекомендації експертів в галузі виборчого права, міжнародних спостерігачів та представників громадських організацій.

Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії    

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *