Адвокати звинуватили Холодницького у провокації щодо впійманого на хабарі судді

Адвокати судді, якого затримали на дачі хабаря заступнику генерального прокурора та керівнику САП Назару Холодницькому, наголошують на провокації.

Про це вони заявили під час прес-конференції, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Мова йде про суддю Кіровського районного суду міста Дніпро Геннадія Підберезного, якого затримали в кабінеті Холодницького із сумою в 50 тис. доларів. Тоді Холодницький заявив про спробу вручення найбільшого хабаря в історії України.

Натомість адвокат Підберезного Володимир Тимошенко наголошує, що заступник генпрокурора сам спровокував його підзахисного.

«Згідно з заявою Холодницького, він не був знайомий з Підберезним, який прийшов у його кабінет і запропонував 300 тис. доларів за закриття кримінальних справ у відношенні до його підлеглих. Виникає питання: як людина з вулиці могла у неприйомний день потрапити в кабінет заступника генерального прокурора із сумкою грошей», – сказав Тимошенко.

Він також додав, що «насправді, було три зустрічі Підберезного з Холодницьким».

«Саме люди Холодницького запросили його до Генеральної прокуратури. І сам Холодницький запропонував закрити справу проти суддів Кіровського суду за певну суму грошей», – наголосив він.

Адвокат підкреслив, що відразу після першої розмови з Холодницьким, суддя Підберезний написав відповідну заяву на ім’я генерального прокурора Юрія Луценка. За два дні його затримали при спробі дачі хабаря.

Адвокати Підберезного написали дві заяви до СБУ та НАБУ, наголошуючи на злочинах з боку Холодницького, а саме: провокації в отриманні чи наданні хабаря та завідома неправдивому повідомленні про злочин.

Нагадаємо, суддя Кіровського районного суду Дніпра Геннадій Підберезний, який намагався підкупити керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, продовжує працювати на посаді.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *