Ахметов заробив $5 млрд на формулі «Роттердам+» – журналіст

Активи бізнесмена Ріната Ахметова у 2018 році досягли дореволюційної вартості. Завдяки вугільній формулі «Роттердам+» Ахметов заробив 5 млрд доларів, пише журналіст Марина Данилевич у статті на РБК-Україна.

За словами журналіста, всього за рік активи Ахметова подорожчали на 76 відсотків і перевищили 12 млрд доларів. Такий результат, вважає Данилевич, вдалося досягти завдяки роботі формули «Роттердам+».

Водночас, журналіст нагадала, що через рік після втечі екс-президента Віктора Януковича статки бізнесмена зменшилися з 12,5 млрд доларів до 7,2 млрд доларів.

«Справи йдуть зовсім непогано – в останньому рейтингу ста найбагатших українців Ахметов знову займає першу строчку. Його статки оцінюють у 12,2 млрд доларів. Тобто, власник ДТЕК на «дореволюційний» рівень вже вийшов, тоді як українській економіці з темпами цього року залишилося ще близько 20 років», – написала Данилевич.

Як відомо, сто найбагатших українців сконцентрували у своїх руках 37,5 млрд доларів,що становить половину всього держборгу країни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *