Богдан подав у відставку з посади голови Офісу Президента, – джерела

Андрій Богдан написав заяву на звільнення за власним бажанням з посади голови Офісу Президента України.

Про це 24 каналу повідомили власні джерела. 

Читайте також: Чи може Андрій Богдан стати прем’єр-міністром

За даними деяких джерел, після свого звільнення Богдан вступить на посаду голови Вищої ради правосуддя.

Новина доповнюється…

Від зими – з початку президентської кампанії Володимира Зеленського Богдан став його юридичним радником. А, коли Зеленський переміг на виборах і 21 травня офіційно вступив на посаду президента, то своїм указом призначив Богдана главою Адміністрації Президента, яку згодом перейменував на Офіс Президента.

заява Богдана про звільнення з Офісу Президента
Заява Богдана про відставку з посади голови Офісу Президента / Фото 24 каналу

Що відомо про Андрія Богдана?

Уродженець Львова, юрист за освітою. Працював в адвокатській компанії «Правіс» і помічником судді Київського апеляційного суду. У 2004 році став партнером в адвокатській фірмі «Пукшин і партнери». У 2007 – керівним партнером адвокатської фірми «Юридичні радники».

Того ж року Богдан балотувався до Верховної Ради за списками блоку «Наша Україна — Народна самооборона». Вдруге до парламенту балотувався в 2014 році – уже за списками партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Був №74 у списку, але партія скасувала реєстрацію Богдана як кандидата.

У 2007-2010 роках Богдан працював заступником міністра юстиції України, потім – заступником міністра Кабінету міністрів, урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики, був позаштатним радником бізнесмена Ігоря Коломойського, який очолював Дніпропетровщину. Потім працював у Коломойського юристом.

Читайте також: Прем’єрство чи нова посада в Офісі Президента: Богдан окреслив плани на майбутнє

Ставши головою Адміністрації Президента, Богдан заявив, що отримав цю посаду, оскільки має великий досвід бюрократичної і юридичної роботи, але готовий «хоч завтра» піти з цього посту. При цьому Богдан зазначав, що «дуже не хотів» йти працювати в АП: «Там дуже складна обстановка, дуже складні люди, і виходячи звідти пізно ввечері, у тебе дуже болить голова і кожен ковток свіжого повітря – це радість».

якими були останні заяви Андрія богдана:

  • 30 лип
    2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *