Це піар-акція Луценка – Черновецький прокоментував виклик на допит

Колишній мер Києва Леонід Черновецький заявив, що виклик Генеральної прокуратури України його із сином Степаном на допит є піар-акцією.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, додавши, що про виклик дізнався із ЗМІ.

За словами Черновецького, генпрокурор Юрій Луценко прекрасно знає, де його шукати. Те ж саме стосується і його сина, який живе в Києві. Тому, наголосив екс-мер, потрібно було лише надіслати офіційну повістку, а не робити за допомогою преси сенсацію.

«Хочу підкреслити, що це піар акція, ніяких офіційних документів ні я, ні мій син не отримували», – наголосив Черновецький.

Екс-посадовець зазначив, що ніколи не переховувався від слідства, а навпаки – вимагає щодня, зокрема й через суди, щоб його допитали. Однак, зауважив він, усе повинно проходити згідно із процедурою – повістки мають вручати за законом, а не через новини.

«ЗМІ має бути цікаво дізнатися, що у моїй справі, про яку так само голосно трубили рік тому, не відбулося жодної слідчої дії за рік, справу призупинено – все суцільний піар і спроби тиску. Єдине, що сталося – змінився власник вертолітного майданчика, на однопартійця генерального прокурора …, висновки робіть самі», – заявив Черновецький.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Леонід та Степан Черновецькі мають свідчити у справі про заподіяння посадовцями Міненергетики, Мінекономіки та НАК «Нафтогаз України» державі збитків на 2,2 млрд гривень у період з березня 2010-го по лютий 2014 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *