Ціни на нафту побили річний максимум

Ціни на нафту еталонних марок у середу, 17 квітня, у ході азіатських торгів зросли до максимуму з листопада 2018 року на сигналах зниження запасів нафти в Сполучених Штатах.

Зокрема, вартість червневих ф’ючерсів Brent на лондонській біржі ICE Futures піднялася до 72,02 долара за барель, що на 1,16% вище за рівень закриття попередньої сесії, свідчать результати торгів.

Одночасно з цим ф’ючерс на нафту WTI на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) виріс на 1,69% – до 64,49 долара за барель. 

ÐšÐ¾Ñ‚Ð¸Ñ€ÑƒÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ BrentÐšÐ¾Ñ‚Ð¸Ñ€ÑƒÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ WTI

Згідно з даними Американського інституту нафти, запаси сировини в Сполучених Штатах минулого тижня знизилися на 3,1 млн барелів, повідомляє “Інтерфакс“.

“Нафтовий ринок реагує на дані API про несподіване зниження запасів нафти в США, які зазвичай ростуть в цю пору року”, – заявив головний економіст Mitsubishi UFJ Research & Consulting Co. у Токіо Томомісі Акута.
За його словами, зменшення запасів обумовлено високими обсягами експорту нафти з США. Він також додав, що американський президент Дональд Трамп може продовжити тиск на ОПЕК, якщо ціни на нафту будуть і далі рости.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *