День батька можуть зробити офіційним святом в Україні: відома дата святкування

Міністерство соціальної політики України розробило указ президента, в якому пропонується святкувати День батька на офіційному рівні. Відзначати його пропонують кожного року у третю неділю вересня.

Проект указу оприлюднений на офіційному сайті Мінсоцполітики, передає УНН.

Читайте також: Свята у грудні: традиції, прикмети та ворожіння

З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у виховному процесі дітей постановляю: установити в Україні День батька, який відзначати щороку у третю неділю вересня,
– йдеться у проекті документа.

У пояснювальній записці до проекту указу йдеться, що останніми роками вже традиційно, за ініціативи громадськості, День батька святкують в Івано-Франківській, Рівненській, Львівській, Одеській, Київській, Донецькій та в деяких інших областях. Тому, на їхню думку, це свято заслуговує на підтримку й впровадження на всій території України.

На сайті міністерства зауважується, що обговорення такої ініціативи триватиме до 6 січня 2019 року.

Окрім того, у міністерстві додали, що розробили такий проект указу, бо було відповідне доручення від віце-прем’єра Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Відзначимо, що День батька офіційно святкують багато країн світу. У більшості європейських держав і США його відзначають в червні.

До слова, 29 серпня, уряд схвалив проект Міністерства соціальної політики щодо внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поєднання сімейних і трудових обов’язків. Зокрема, чоловікам, які мають дітей, хочуть надати право працювати на умовах неповного робочого часу або на скорочену тривалість робочого часу за рахунок роботодавця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *