Депутат ОТГ із зарплатою у дев’ять тисяч придбав два екскаватори за 1,1 мільйони

Депутат Давидівської ОТГ Львівської області, директор КП “Давидівське” Мар’ян Камінський придбав два екскаватори Caterpillar.

Про це стало відомо зі суттєвих змін у декларації депутата.

22 березня Камінський придбав, а 28 задекларував 2 колісних екскаватори Caterpillar М318 2001 року випуску вартістю 557 тисяч 791 гривня кожен. Продавець техніки – юридична особа, зареєстрована за кордоном. 

Депутат ОТГ із зарплатою у дев’ять тисяч придбав два екскаватори за 1,1 мільйони

У декларації депутата за 2018 рік зазначено три будинки та вісім земельних ділянок у Львівській області. І техніки у Камінського чимало: три легкові і три вантажні авто, мотоцикл і причіп-самоскид. Очевидно, що Камінський, як директор КП “Давидівське”, здає в оренду держпідприємству своє майно. В описі основного виду діяльності КПзазначено: “надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна”, також КП, зокрема, займається добуванням піску.Депутат ОТГ із зарплатою у дев’ять тисяч придбав два екскаватори за 1,1 мільйони

Виходить, що директор КП “Давидівське” Камінський має на меті здавати в оренду власну техніку тому ж КП, адже для особистого користування два екскаватори не купляють. І тут має місце конфлікт інтересів, адже директор держпідприємства надаватиме перевагу підрядам на техніку, власником якої він є. Втім, це вже питання для відповідних органів.

Наостанок, хотілося би зазначити, що у тій самій декларації за 2018 рік Камінський вказав лише один вид доходів – заробітну плату отриману за основним місцем роботи у розмірі 111 тисяч 138 гривень. Тож незрозуміло, як із зарплатою у дев’ять тисяч гривень Камінський може дозволити собі придбати техніку на більш ніж мільйон гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *