Державний «Енергоатом» купив автівки Toyota Camry за 2,5 млн грн

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» 28 грудня 2018 року за результатами тендеру замовило ТОВ «Кит-Т» для ВП «Управління справами» легкових автомобілів на загальну суму 2,25 млн гривень.

Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на систему ProZorro.

Фірма поставить три автомобілі Toyota Camry в комплектації Comfort по 751 тис. гривень.

Кожна машина матиме круїз-контроль, камеру заднього виду, підігрів передніх сидінь, клімат-контроль, аудіосистему Toyota (радіоприймач, CD/MP3/WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7’’ та 6 динаміків, 6 подушок безпеки, обігрів лобового скла.

Офіційний дилер Toyota в Україні ТОВ «Кит-Т» з Миколаєва належить Геннадію Крашеніннікову та Андрію Туріці, який керує підприємством.

Відокремлений підрозділ «Управління справами» займається  побутово-господарським, матеріально-технічним і сервісним забезпеченням персоналу дирекції «Енергоатому» та його відокремлених підрозділів, розташованих у місті Києві.

Нагадаємо, у вересні 2018 року державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» замовляло ТОВ «Стройпроектсервіс» запасних частин на 92,49 млн гривень. Обійшлися вони Енергоатому» в півтора раза дорожче, ніж роком раніше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *