Экс-начальника Гу Міндоходів в АРК звільнено від кримінальної відповідальності

Відносно колишнього начальника Головного управління Головного управління Міністерства доходів і зборів України в Автономній Республіці Крим Олександра Кондрашова, який нещодавно повернувся до країни та перебував під домашнім арештом закрито кримінальне провадження, в зв’язку з не встановленям достатніх доказів для доведення винуватості особи в суді і вичерпані можливості їх отримати.

Таке рішення прийняли органи слідства  в результаті вивчення та дослідження матеріалів наданих стороною захисту Олександра Кондрашова, повідомляє nagolos.com.ua.

За інформацією власних джерел, кримінальне переслідування Кондрашова, було політично вмотивовано.

Кондрашов О.М. займав посаду начальника ГУ Міндоходів в АР Крим з 2013р. до 16 березня 2014 р.. тобто керував установою під час окупації півострова. Проте, Міндоходів АР Крим, під час початку окупації, і під його керівництвом, до останнього тримало на верхівці будівлі український прапор.

Кондрашов О.М. — Державний радник податкової та митної справи III рангу. Науковець, Доктор наук з державного управління; Заслужений економіст Украіни, почесний працівник податкової служби Украіни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *