ФСБ намагалася завербувати жителя Маріуполя

Співробітники Служби безпеки України викрили спробу залучення мешканця Маріуполя до співробітництва з російськими спецслужбами.

Про це у середу, 4 грудня, повідомляє пресслужба СБУ.

Співробітники ФСБ вербували українця, коли той перебував у Росії на заробітках. Шляхом залякування, шантажу та психологічного тиску чоловіка змусили піти на злочин.

“Російський “куратор” поставив заробітчанину завдання збирати інформацію про місця розташування і чисельність особового складу військових тренувальних таборів ЗС України та добровольчих батальйонів.

Особливу увагу українець повинен був приділяти частинам, розташованим в прикордонних районах. Окремо він повинен був збирати дані про діяльність підрозділів СБУ”, – повідомили в СБУ.

Після повернення додому чоловік усвідомив негативні наслідки співпраці і звернувся до співробітників Служби безпеки України. У спецслужбі також зазначили, що чоловік був звільнений судом від кримінальної відповідальності, адже не виконував завдань російської спецслужби і добровільно повідомив співробітникам СБУ про залучення до співпраці.

Крім того, СБУ також повідомила про підозру в шпигунстві полковнику ФСБ по Свердловській області Горохову Петру Володимировичу, який і вербував маріупольця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *