Контрабанда зброї із АТО: у Авакова забажали більших повноважень

Заступник глави Національної поліції В’ячеслав Аброськін висловився за розширення повноважень поліції для боротьби з незаконним переміщенням зброї із зони АТО.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами Аброськіна, українські закони розраховані на мирне життя, через що поліція не може ефективно протистояти загрозам сучасного воєнного часу. Тому, вважає він, потрібно внести зміни до чинного законодавства, які диктує час.

Аброськін, зокрема, пропонує прийняти указ на кшталт підписаного в розгул організованої злочинності у 90-х роках указу президента щодо посилення боротьби з оргзлочинністю, який надав органам правопорядку додаткові тимчасові повноваження.

Заступник глави Нацполіції переконаний, що впровадження тимчасових посилених заходів дозволило би більш ефективно протидіяти потоку зброї, боєприпасів та вибухівки, що йдуть із зони АТО до мирних регіонів країни.

Як відомо, раніше заступник глави Національної поліції В’ячеслав Аброськін намагався спростувати інформацію про те, що рівень злочинності в Україні нині такий, як у 1990-х роках, навівши статистичні дані щодо скоєних убивств.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *