Мадуро повідомив про таємні переговори з Вашингтоном

Міністр закордонних справ Венесуели Хорхе Арреаса нещодавно провів секретні переговори зі спеціальним представником Державного департаменту США у Венесуелі Эліоттом Абрамсом.

Про це повідомив чинний президент країни Ніколас Мадуро в інтерв’ю Assосiated Press, пише DT.

Мадуро розповів, що Арреаса двічі бачився з Абрамсом у Нью-Йорку і запропонував спецпредставникові приїхати до Венесуели за особистим запрошенням президента, щоб переконатися, що народ надає підтримку «законно обраному президенту та уряду». При цьому Абрамс може прилетіти у приватному порядку, привселюдно або таємно – Каракасу все одно.

«Якщо він (Абрамс – ред.) хоче зустрітися, просто скажіть мені, коли, де і як, і я буду там», – заявив Мадуро.

Джерела видання підтверджують слова Мадуро. Зустрічі між спецпредставником та міністром відбулися 26 січня та 11 лютого. Однак на зустрічах Абрамс наполягав на тому, що США будуть продовжувати домагатися відставки Мадуро, навіть якщо діючого президента продовжать підтримувати представники армії.

Високопоставлений представник Білого дому заявив також, що офіційні особи США готові зустрітися з «колишніми посадовими особами Венесуели, включно із самим Мадуро, щоб обговорити плани з його відходу з посади президента».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *