Міноборони України розробляє електронний військовий квиток

Міноборони України розробляє електронний військовий квиток
Міноборони України розробляє електронний військовий квиток

У Міністерстві оборони України розробляють електронний військовий квиток (ЕВК) у вигляді пластикової картки, розміром з банківську картку для виплат.

Про це пише ІА “Інтерфакс-Україна” з посиланням на прес-службу Міністерства.

В електронному квитку буде чіп з даними персоніфікації та кваліфікованим електронним підписом. ЕВК дасть змогу замінити паперові особисті документи (військовий квиток, посвідчення прапорщика, посвідчення офіцера, посвідчення генерала, військовий квиток офіцера запасу); виконуватиме роль пропуску в системах контролю і управління доступом на територію режимних об’єктів.

Крім того, зазначають у Міноборони, ЕВК дасть змогу реалізувати функцію токена (ключа доступу до інформаційно-аналітичних систем і автоматизованих систем); бути захищеним носієм особистого ключа, який містить електронний підпис. “У подальшій експлуатації функціонал ЕВК може змінюватися як у бік збільшення, так і в бік зменшення непотрібних функцій”, – зазначено в повідомленні.

У прес-службі також пояснили, що військовослужбовці у відпустці або відрядженні зможуть проставляти відмітки про перебування шляхом внесення відповідних електронних печаток в ЕВК.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *