На безпеку Азовського узбережжя Євросоюз готовий виділити € 50 млн, – Порошенко

Спеціальний проект Євросоюзу на підтримку безпеки на Азовському узбережжі через агресію РФ передбачає виділення 50 млн євро.

Про це повідомив президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку в Одесі, передає «Укрінформ».

«Спеціальний проект 50 млн євро спрямовується на Азовське узбережжя, підтримка Маріуполя, Бердянська, але і на Чорноморське узбережжя теж вистачить», – сказав Порошенко.

За його словами, немає жодної його зустрічі з керівництвом Євросоюзу, де б не йшлося про фінансову допомогу.

«Це є, на жаль, в зв’язку з агресією Російської Федерації в нейтральних водах Чорного моря», – підкреслив президент.

«Якщо ми не схибимо, якщо будемо об’єднані, якщо ми продовжуємо наш рух в Європу, кількість європейських проектів буде лише збільшуватися. І це не лише доступ до технічної допомоги, а доступ до величезних фінансових ресурсів», – сказав він.

Порошенко також пообіцяв кожному громадянину щомісячне поліпшення життя в найближчі п’ять років, передає Інтерфакс-Україна.

«Кожен громадянин України протягом наступних п’яти років відчує на власній кишені зростання не тільки економіки, а й зростання своїх фінансових можливостей. Кожен із нас, починаючи з цього року, відчуватиме, що життя кожного українця змінюється на краще щомісяця», – сказав президент.

Він зазначив, що ще три-чотири роки тому не міг цього обіцяти, оскільки по економіці країни «сильно вдарила війна, через яку Україна втратила майже чверть промислового потенціалу».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *