НАБУ і САП перевіряють інформацію про бандитську діяльність Труханова

Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє інформацію щодо причетності мера Одеси Геннадія Труханова до злочинного угруповання, незаконного збагачення й володіння елітною нерухомістю у Лондоні.

Про це Українській правді розповів прокурор Валентин Мусіяка.

Йдеться про журналістське розслідування BBC, яке ґрунтується на документах The Paradise Papers. За даними журналістів, Труханов входить до «одеської нафтової мафії». Ця банда використовувала офшорні фірми, щоб таємно вкладати гроші у Великій Британії.

Як зазначив Мусіяка, до авторів розслідування вже направлені запити про надання відповідних першоджерел чи інших матеріалів. Наразі вживаються заходи для перевірки цих фактів. За результатами буде прийнято відповідне процесуальне рішення.

За словами прокурора, якщо підтвердиться, що майно, про яке йдеться в розслідуванні, належить Труханову, воно буде арештовано.

Також він додав, що, якщо будуть підстави вважати, що були факти незаконного збагачення або скоєння інших злочинів, то буде прийматися рішення і щодо них.

У Національному антикорупційному бюро зі свого боку також підтвердили, що детективи вивчають опубліковані матеріали щодо лондонської нерухомості Труханова і вже звернулися до авторів з проханням надати будь-яку додаткову інформацію для подальшого вивчення.

Як відомо, НАБУ вже підозрює Геннадія Труханова у привласненні майна за схемою, яка завдала державі 185 млн гривень збитків. Суд відпустив чиновника на поруки нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Дмитра Голубова, хоч прокурори просили про арешт із заставою 50 млн гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *