Олег Скрипка дав пораду українцям щодо виборів президента: прошу більше вникати в інформацію

Лідер українського гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка закликав українців ретельно перевіряти інформацію щодо виборів президента України, а також спокійно і виважено приймати рішення. Емоції та не підкріплені фактами думки тільки нашкодять чесному виборчому процесу, переконаний Скрипка.

«Паніка, все пропало – в одних з одного боку, в інших – з іншого. Треба розуміти, що вся інформація, яку ми маємо в голові – тільки інтерпретація», – сказав музикант у коментарі виданню «Обозреватель».

Читайте також: Президентські вибори 2019: Святослав Вакарчук відреагував на результати голосування

Я завжди прошу більше вникати в інформацію. Не слухати, що там сусід сказав, чи все емоційно сприймати,
– зауважив Скрипка.

Він також порадив українцям самотужки шукати інформацію про кандидатів у президенти країни, наприклад, в інтернеті. А ще музикант радить слухати виступи кандидатів у форматі прямої мови, бажано без монтажу.

За словами лідера гурту «ВВ», він особисто знайомий із першою четвіркою кандидатів у президенти. Він переконує, що це гідні люди і серед них «ніхто не здасть Україну, ніхто її не зрадить».

Наскільки ці люди будуть ефективними – покаже час, вважає Скрипка. Проте в жодному разі не трапиться жодної катастрофи.

Читайте також: Що обіцяють кандидати Порошенко та Зеленський: порівняння програм

Буде пан Порошенко президентом – ми приблизно собі уявляємо, яким він буде президентом. Гадаю, низькі результати першого туру його точно «підбадьорять». Тим більше, якщо Володя (Зеленський) виграє, прийдуть «свіжі мізки», почнуть щось по-свіжому робити,
– вважає музикант.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *