Оперативний псевдонім «Соколовський»: однокурсник Путіна розкрив справжнє обличчя Медведчука

Віктор Медведчук виконує важливу функцію для Кремля в Україні. Зокрема, він є важливий каналом реалізації його активних заходів. Крім того, кум Путіна – джерело найважливішої політичної інформації про тутешню ситуацію , і ця інформація є дуже цінною.

Як наголосив колишній радянський розвідник і однокурсник Путіна з інституту КДБ Юрій Швець, за ту політсилу, в якій йде Медведчук на вибори, може голосувати тільки клінічний ідіот або п’ята колона Кремля, пише «Обозреватель».

До теми! Віктор Медведчук: хто він та як з’явився в українській політиці

Нагадаю вам, хто такий Медведчук. Це агент КДБ зі студентських часів під оперативним псевдонімом «Соколовський» і людина, яка придбала нові можливості й нове дихання відтоді, як стала кумом Путіна. На території України він підміняє собою всі резидентури спецслужб РФ – ФСБ (Федеральна служба безпеки), СЗР (Служба зовнішньої розвідки), ГРУ (Головне розвідувальне управління). Вони Кремлю не є потрібни, поки в Україні працює Медведчук. Він виконує колосальний обсяг агентурної роботи. Це джерело найважливішої політичної інформації про ситуацію в країні. З огляду на коло його зв’язків, це найцінніша інформація,
– підкреслив він.

Колишній співробітник радянської спецслужби додає, що сьогодні Медведчук – це агент-вербувальник Кремля.

«Судячи з його майже тріумфального повернення до України, в цій справі він домігся великих успіхів. Ось як він за останні декілька років проник на ринок нафтопродуктів України? Хто його туди пустив і на яких умовах? Хто йому дав можливість захопити розкручені телеканали? Як це сталося, якщо в Україні йде війна проти агресора, агентом якого він є?! Дайте відповідь на ці питання, і ви дізнаєтеся про завербованих Медведчуком агентів», – підкреслює він.

За словами Швеця, Медведчук – важливий канал реалізації активних заходів Кремля, які він транслює через підконтрольні телеканали. Як приклад колишній розвідник зауважив, якщо Медведчук безперешкодно веде бурхливу політичну й економічну діяльність в Україні, це означає, що в країні діє компрадорська влада, яка за спиною народу тихо веде закулісні торги з Кремлем.

Зауважимо, що нещодавно Медведчук знову дав про себе знати в Україні. Зокрема, він через свого бізнес-партнера Тараса Козака придбав український телеканал ZIK, і тепер у його власності перебувають 3 мовника (ZIK, канал «112 Україна» та NewsOne).

ЗМІ, Україна, медіа, Медведчук, олігархи
Хто володіє українськими ЗМІ: інфографіка 24 каналу 

Крім того, нібито за його сприяння бойовики на Донбасі передали Україні чотирьох полонених, щоправда до кожного з них виникають питання. До прикладу, Дмитра Великого СБУ розшукувала за дезертирство та після його повернення до України забрала чоловіка на допит.

Що відомо про Віктора Медведчука?Політик є кумом російського президента Володимира Путіна. Може Медведчук похвалитися й частими візитами до Москви, навіть після початку агресії Кремля, та не однією зустріччю з вищим російським керівництвом.Також він є засновником і керівником руху «Український вибір», а нещодавно став співголовою партії «Опозиційна платформа – За життя». Разом з останніми Медведчук йде на вибори до парламенту.

Вперше про Медведчука у негативному ключі заговорили ще у середині 1980-х – тоді він «захищав» у суді справу українського дисидента та письменника Василя Стуса. Більшість істориків дотримується думки, що саме завдяки Медведчуку митець потрапив на 10 років до таборів суворого режиму та згодом помер у тюремному карцері. 

Хто такий Віктор Медведчук: дивіться відео 24 каналу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *