Порошенко – передбачуваний. Про інших я цього не можу сказати, – Йосиф Зісельс

У 2010 році, коли всі були розчаровані в Ющенку, не хотіли його бачити і чути, люди проголосували за Януковича. Сьогодні є певна аналогія – через розчарування та негатив проти влади, ми здатні знову обрати будь-кого, тільки б не Порошенка. А цього тільки й чекають українські олігархи та російський президент.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK заявив дисидент, член ініціативної групи «Першого грудня» Йосиф Зісельс.

Він підкреслив, що Президент разом з громадянським суспільством, волонтерами та армією протягом 5 останніх років зробили все для того, щоб зменшити зовнішню загрозу.

«Втім, вибори – це зміна. Я наводжу приклад: у 2010 році, коли всі були розчаровані в Ющенку, не хотіли його бачити і чути, люди проголосували за Януковича. Я бачу сьогодні аналогію з тими подіями – таке розчарування, такий негатив проти влади, що ми здатні знову обрати будь-кого, тільки б не Порошенка», – переконаний дисидент.

З його слів, такої позиції дотримуються як більшість українських олігархів, так і президент Російської Федерації Володимир Путін.

«Потрібно чесно говорити: сьогодні це найменше зло, особливо в частині загрози безпеці країни. Так це найменше зло, бо в цьому аспекті, а він для нас найважливіший, він може допомогти нам зберегти країну, а вже потім розберемося з усіма його недоліками», – наголосив Йосиф Зісельс.

Він зазначив, що сьогодні є реальні виборці, реальне суспільство і реальна загроза для держави. Відтак, не можна ризикувати і нехтувати цією загрозою.

«Ми бачили 5 років нинішнього Президента, бачили його недоліки, вади і досягнення. Я не кажу, що це він врятував країну, але він ішов тим же шляхом, яким ішли ми для порятунку країни. Він передбачуваний – ми знаємо, що він далі може так робити. Про інших я не можу цього сказати, адже у мене немає в цьому впевненості», – розповів політичний діяч.

Нагадаємо, Ініціативна група «Першого грудня» заявила про підтримку на виборах Петра Порошенка. Член групи Вадим Скуратівський висловив переконання, що найголовнішим досягненням чинного Президента є те, що Україна досі існує.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *