Порошенко планує самовисуватись на пост президента України

У Міжнародному виставковому центрі у Києві 29 січня відбудеться захід, присвячений висуненню чинного глави держави Петра Порошенка у кандидати на посаду президента України. Про це в коментарі УНН повідомив секретар парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони, народний депутат України від БПП Іван Вінник.

«Завтра (29 січня – ред.) в МВЦ відбудеться захід, присвячений висуванню Петра Порошенка у кандидати на пост президента України», – зазначив Вінник.

Зокрема на запитання журналіста, чи буде Порошенко йти у кандидати на пост президента як самовисуванець, Вінник відповів: «Так, скоріш за все, адже завтрашній захід не буде однопартійним».

Він також зазначив, що цей захід не можна назвати з’їздом партії БПП, адже там будуть присутні не лише депутати БПП, а й інші члени уряду, які підтримують Петра Порошенка. Реєстрація учасників розпочнеться об 11:00.

Як повідомлялося раніше, у соцмережах запустили новий флешмоб, в якому закликають чинного президента Петра Порошенка не балотуватися в президенти України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *