Порошенко попросив антикорупційних активістів стежити за будівництвами на об’єктах Міноборони

Президент України Петро Порошенко звернувся до громадських активістів з проханням відслідковувати роботу підрядників, які виконують будівництво на об’єктах Міністерства оборони.

Про це він написав у своєму Twitter.

«Звертаюся до громадських активістів, які роблять велику справу у питанні боротьби з корупцією. Прошу вас також відслідковувати і недоброчесних підрядників на будівництві об’єктів Міноборони та скласти «чорний список» тих, хто недобросовісно використовує кошти платників податків», – зазначив Порошенко.

Він також нагадав, що було поставлено завдання збудувати 184 гуртожитки в Україні, та щонайменше 80 з них – до кінця 2018 року.

«Багато хто зі скепсисом реагував на завдання збудувати 184 гуртожитки, і не менше 80 з них – до кінця 2018. Це непросте завдання, при будівництві 16 Міноборони було вимушене розірвати контракти. Однак, сьогодні у Старичах ми побачили готові гуртожитки для 23 тисяч контрактників!», – написав президент.

За словами Порошенка, на сьогодні вже є проекти та почато будівництво 4-поверхових будинків для сержантського складу з квартирами-студіями, що, на думку глави держави, «стане потужною мотивацією для військових залишатися в армії, служити і захищати Батьківщину».

Порошенко також звернувся з проханням до волонтерської групи, яка забезпечила будівництво гуртожитків для військових, «підключитися та стати на сторожі використання державних коштів та дотримання термінів під час реалізації проектів сільської медицини».

Як повідомлялося раніше, військова прокуратура Дарницького гарнізону відкрила кримінальне провадження за фактом втрати 6,8 млн гривень під час демонтажу нежитлової будівлі службовими особами державного підприємства «Укрвійськбуд» Міністерства оборони України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *