Порошенко vs Зеленський. Як проголосували українські військові на Донбасі

Цензор.Нет провів підрахунок результатів голосування військовослужбовців в зоні ООС. Згідно з даними Центрвиборчкому, для голосування військовослужбовців ООС були відкриті 80 спеціальних виборчих дільниць поблизу лінії фронту на території Донецької та Луганської областей. Станом на 15.00 1 квітня в систему ЦВК внесені дані протоколів 73 спецдільниць.

Про це у Фейсбуці пише журналіст Юрій Бутусов.

На 73 ділянках військовослужбовці проголосували так:

  • Порошенко – 11580
  • Зеленський – 11255
  • Гриценко – 1095
  • Тимошенко – 939
  • Кошулинський – 922
  • Смешко – 893
  • Ляшко – 655
  • Бойко – 555
  • Вілкул – 344.

Решта кандидатів набрали незначну кількість голосів.

«Таким чином, діючий Верховний Головнокомандувач Петро Порошенко зайняв перше місце.

Однак, його відрив від Зеленського невеликий, і сумарно в армії опозиційні до Порошенка кандидати мають значну перевагу.

Таким чином, твердження прихильників Порошенка, що нібито армія його беззастережно підтримує, виявилися міфом, в зоні ООС військовослужбовці більшу частину голосів віддали опозиційним кандидатам. Авторитет і справи Верховного Головнокомандувача, проте, дозволили йому стати лідером симпатій військовослужбовців, а значить, багато в армії цінують діяльність Порошенка, і це також важливо відзначити, характеризуючи ситуацію.

Думаю, дані ще 7 дільниць, які кудись пропали, якщо і скорегують цю тенденцію, то незначно.

Неприємно дивують високі результати двох проросійських кандидатів – Бойко і Вілкула – які демонструють зв’язки з Москвою, і готовність здати Путіну українські землі. Те, що військовослужбовці України спокійно голосують за прихильників союзу з РФ, показує вкрай слабку роботу з особовим складом, проблеми морально-психологічного виховання у військових частинах. Вони голосують, тому що не бачать в цьому якихось незручностей, не вважають, що це погано, і не вважають за необхідне навіть приховувати свої переконання. Значить, з людьми не говорять, не роз’яснюють. Це результат не уваги командування ЗСУ до комплектування військ, нестача офіцерів і сержантів, набір випадкових людей для заповнення штатних посад в умовах великого некомплекту, відсутність уваги командування до настроїв людей, вкрай слабка ідеологічна робота», – коментує Ю.Бутусов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *