Працівниця Держвиконслужби «забула» вказати у декларації чималі статки

Державний виконавець Печерського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва Юлія Синельник подала абсолютно порожню декларацію за 2016 рік.

Одночасно з цим, як встановив проект «Декларації», чоловік чиновниці володіє двома дорогими автомобілями та квартирою у «Новопечерських Липках», повідомляють журналісти Вihus.info.

З членів родини Синельник вказала лише двох неповнолітніх синів – Максима та Владислава. Проте в 2014 році вона була прописана разом із чоловіком – Андрієм Синельником.

Зазначається, що інформації про розлучення подружжя у судовому реєстрі знайти не вдалось, але при цьому дані про чоловіка та його майно відсутні у декларації держвиконавиці.

Так, згідно з даними відкритого реєстру МВС, Андрій Синельник володіє автомобілями  BMW X3 2012 і Mercedes-Benz S 600 2008 року випуску. Згідно сайтів продажу вживаних автомобілів, на даний час їхня сукупна вартість може становити близько 50 – 60 тисяч доларів.

Крім цього, відомо, що у грудні 2014 року Андрій Синельник придбав машиномісце та 114-метрову квартиру в житловому комплексі бізнес-класу «Новопечерські Липки», по вулиці Михайла Драгомирова, 16. Наразі ціни від забудовника на подібні квартири у цьому житловому комплексі стартують від 7,2 мільйонів гривень.

Згідно даних Єдиного реєстру юридичних осіб й аналітичної платформи «YouControl», ні Андрій Синельник, ані його родичі ніколи не займалися бізнесом, тому за які кошти було придбане все це майно, залишається незрозумілим.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що главі Держаудитслужби Лідії Гавриловій вручили підозру в незаконному збагаченні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *