Путіну запропонували віддати частину Росії Лукашенку

Володимиру Путіну треба не тягнути силою Білорусь до союзної держави, а використовувати «інстинкти хлібороба» Олександра Лукашенка, щоб заманити його до Росії «як Наполеона».

Про це написав у Facebook російський філософ і блогер Максим Горюнов, передає НАРОДНА ПРАВДА.

«На місці Москви я б не тиснув на Лукашенка. Якщо потрібно, щоб Білорусь увійшла до складу Росії, треба віддати йому Смоленську область. У Лукашенка інстинкти хлібороба. Коли він побачить ці поля, порослі лісом, ці корівники, як з фільму жахів, ці моторошні, як Чорнобиль, села, він кинеться їх відновлювати. Хлібороби інакше не можуть», – написав Горюнов.

Далі він запропонував таким же способом заманювати білоруського президента вглиб Росії, поки його ресурси не вичерпаються:

«Через пару років, коли смоленські землі будуть розорані і засіяні, а в корівниках з’явиться скотина, віддати йому Брянську область. Ще через пару років – Орловську область. Вважаю, в нетрях Орловської області економіка Білорусі крякне і всю країну можна буде купити за три копійки. Іншими словами, Лукашенка треба не лякати, а заманювати вглиб наших безкраїх покинутих полів, як Наполеона в свій час».

Путіну запропонували віддати частину Росії Лукашенку

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Білорусі продовжують реалізовувати показові ініціативи, які так чи інакше ставлять під сумнів подальшу інтеграцію країни з Росією.

Також у Мінську готові відмовитися від пропозицій Росії щодо взаємної інтеграції двох держав.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *