Російські окупанти показали цинічне відео із захопленими українськими моряками

Росіяни показали відео із затриманими 25 листопада у Керченській протоці українськими моряками.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланям на “Керчь ИНФО” в Youtube.

Член екіпажу військового катеру «Нікополь» Андрій Драч на відео заявив, що українські кораблі зайшли в «територіальні води Росії».

Командир однієї з військових частин ВМС Володимир Лісовий на відео говорить про те, що «свідомо ігнорував» запити з боку РФ та усвідомлював, що «дії українських суден чинять провокацію». На відео видно, що Лісовий читає підготовлений заздалегідь текст.

Член екіпажу Сергій Цибізов, так само як і Драч, на відео, знятим російською стороною, заявив про нібито порушення Україною «територіальних вод РФ».

“Як і варто було очікувати російське ФСБ після морального-психологічного та ймовірно фізичного тиску на українських військових моряків опублікувало відео їх “допиту” за яким українські моряки говорять про порушення ними територіальних вод Росії “, – прокоментували відео на MIL.IN.UA у Фейсбук.

У неділю, 25 листопада, «прикордонне управління ФСБ по Криму» повідомило про порушення трьома українськими військовими кораблями морського кордону РФ. Українські кораблі, що рухались в бік Керченської протоки, нібито небезпечно маневрували і не підкорялись вимогам російської влади.

У ВМС ЗСУ заявили, що кораблі РФ скоїли агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Зокрема один український корабель був протаранений російським судном.

Крім того, росіяни застосували зброю проти українців на борту кораблів ВМС ЗС України в Азовському морі, є поранені.

Пізніше стало відомо, що всі три українські кораблі захоплено російськими військовими.

Також стало відомо про шістьох поранених українських бійцях в результаті атаки з боку Росії.

У зв’язку рішенням РНБО про можливе введення воєнного стану через захоплення Росією у полон трьох українських суден ВМС та понад 20 моряків в Азовському морі, Збройні Сили України приведені в повну бойову готовність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *