Сергій Горбатюк: керівництво ГПУ блокує розслідування справ Майдану в регіонах

Сергій Горбатюк: керівництво ГПУ блокує розслідування справ Майдану в регіонах

 З приходом на посаду начальника Департаменту Генеральної прокуратури України з організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань Сергія Кізя робота щодо розслідування справ Майдану в регіонах була заблокована.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив керівник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

«Фактично, це розслідування в областях на сьогоднішній день не здійснюється. Велика кількість кримінальних проваджень закрита і закрита безпідставно», — наголосив Горбатюк.

Він також пояснив, що до повноважень Департаменту спецрозслідувань входило вивчення матеріалів цих проваджень і надання рекомендацій щодо них.

«Саме з приходом на посаду начальника Департаменту того ж самого Кізя, вже фактично впродовж останніх півроку, така робота була заблокована. Тобто жодна постанова, незаконна на нашу думку, де було закрито кримінальне провадження в областях не була скасована, жодні рекомендації щодо розслідування цих кримінальних проваджень не були виконані і зараз, останнім часом, нам взагалі перестали давати для вивчення ці кримінальні провадження», — підкреслив Горбатюк.

У червні ГПУ планувала реорганізувати управління спецрозслідувань, яке займається справами Майдану, та згодом відмінила відповідне розпорядження. Це ставить під загрозу усе розслідування справ Майдану.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *