23.04.2021

Соратника Саакашвілі жорстоко побили невідомі у Кременчуці

У Кременчуці Полтавської області побили члена партії «Руху нових сил» Олега Філіпаса, який у своєму місті неодноразово організовував віче за імпічмент президенту Петру Порошенку.

Невідомі увірвалися до приватного будинку члена партії та завдали йому численних ударів, передали у «Русі нових сил«.

Філіпас потрапив до лікарні з переломом голені, двох передплічь, численними ранами голови та тулуба.

У партії повідомили, що їхній член пов’язує напад на себе зі своєю політичною діяльністю. Філіпас у своєму місті виступав організатором віче за імпічмент Порошенка. Крім того, він займався викриттям корупційних схем місцевої влади  для розкрадання бюджетів.

«До сьогодні я не міг зрозуміти і відчути біль багатьох українців, які боролися за свободу і вільну Україну протягом століть. Я не можу рівняти себе з тими людьми, але частину злоби і ненависті від кримінально-олігархічного режиму Порошенка сьогодні отримав», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, представники партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі під АП вкотре виступили проти дій президента Петра Порошенка – провели мітинг «Коля – хороший парєнь» проти корупційних схем гаранта та міністра Януковича Миколи Злочевського, а також заявили про намір ініціювати оголошення імпічменту главі держави.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *