21.04.2021

Супрун: У лікарні Вишневого 6 років лежить томограф, який не використовують

У Вишневому, міський голова якого Ілля Діков разом з помічником нардепа Олега Ляшка Олександром Богачовим намагалися дати хабара міністру охорони здоров’я Уляні Супрун, вже 6 років лежить діагностичне обладнання. Про це повідомила в.о. голови МОЗ в ефірі ТСН.

Експерт від міністерства, якого за згодою НАБУ відрядили до Вишневого, щоб оцінити можливість розміщення нового медичного обладнання, яке мали поставити в обмін на квартиру для Супрун, виявив сховане діагностичне обладнання.

Виявляється, що у місті з 2012 року є комп’ютерний томограф, який не працює у лікарні, а стоїть в коробках і жодного разу не використовувався.

Також Супрун повідомила, що після оприлюднення справи щодо пропонування їй хабара, той самий помічник Ляшка надіслав їй текстове повідомлення.

"Він запитав, чому я звинувачую його в такій справі, адже він хотів допомогти людям. Немає розуміння, що це корупція. Пропонування хабара міністру від мера міста – на Заході це був би скандал на всю країну. Людина була б у суді, і вже через кілька місяців сиділа б у тюрмі", — сказала в.о. міністра.

Нагадаємо, раніше були опубліковані відео-докази, на яких з міністром щодо хабара домовлялися Богачов і Діков. Зазначимо, що передачу кримінальної справи до суду гальмував головний антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *