Телеміст з РФ: Луценко обіцяє подальші переслідування за антиукраїнську діяльність

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що власники прокремлівських ЗМІ, які протестують проти допитів в ГПУ і прикриваються журналістською незалежністю, будуть притягнуті до відповідальності.

Про це йдеться у відеозверненні Луценка, опублікованого на сторінці у Facebook.

“Це звичайний прийом політиків — прикриватись журналістами, яких вони використовують у своїй політичній проросійській діяльності. На запитання «Чому ми викликаємо на допити посадових осіб і журналістів NewsOne?» відповідь проста: «Тому що в Україні є закон». І я як Генеральний прокурор роблю і буду робити все, щоб національні інтереси були захищені цим законом. І ні журналістське посвідчення, ні депутатський мандат, ні дружба з Путіним не допоможе нікому чинити антиукраїнську діяльність і підривати наші національні інтереси”, – зазначив генпрокурор.

Луценко заявив, що «за будь-які спроби (минулі — за телеміст і майбутні — демонстрація російського пропагандистського фільму, який рекламується на каналі Медведчука) буде відповідальність».


Нагадаємо, телеміст між телеканалами анонсували на російському телеканалі «Россия 24» 7 липня. Він був запланований на 18:00 за київським часом 12 липня. Секретар РНБО Олександр Данилюк назвав проведення телемосту неприпустимим.

Пізніше телеканал NewsOne повідомив про скасування телемарафону «Надо поговорить».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *