Тимошенко, Бойко та Вілкул не ходять на засідання своїх комітетів – КВУ

Лідери трьох фракцій Верховної Ради фактично проігнорували роботу в комітетах та не відвідували їх засідання за час роботи восьмої сесії (лютий-липень 2018 року).

Про це повідомляє Комітет виборців України в рамках проекту «Дослівно».

Так, найнижчі показники відвідуваності у Юрія Бойка («Опозиційний блок»), Олександра Вілкула («Опозиційний блок»), Юлії Тимошенко (ВО «Батьківщина») та Олега Ляшка («Радикальна партія»).

Зокрема,  Бойко, Вілкул та Тимошенко не взяли участі в жодному засіданні комітетів, до яких входять.

Ляшко взяв участь лише в 33% засідань, Олег Березюк («Самопоміч»)  – 58%, Артур Герасимов (БПП) – 79%, Максим Бурбак («Народний фронт») – 92%.

«Бойко є членом Комітету в справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю. Упродовж лютого-липня відбулося 12 засідань комітету, на жодному з яких політик не був присутній», – повідомили в КВУ.

Також не був присутнй на жодному засіданні із дев’яти комітету з питань європейської інтеграції Вілкул.

Тимошенко не з’явилася на жодному з 4 засідань Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

В апараті Комітету Тимошенко зазначили, що лідерка фракції не брала участі в засіданнях «з поважних причин, пов’язаних з участю в інших заходах як голови депутатської фракції».

Ляшко відвідав 4 із 12 засідань Комітету з питань податкової та митної політики.

Як повідомлялося раніше, політичні партії, які отримують фінансування з державного бюджету, за січень-березень витратили 85,2 млн грн, з яких 84,4 млн грн від платників податків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *