Трамп заявив про погіршення торговельних відносин з Великобританією через Brexit

Президент США Дональд Трамп вважає, що новий план по виходу Великобританії зі складу Євросоюзу негативно вплине на майбутнє торговельної угоди між країнами, передає The Sun.

На думку Трампа, угода між Британією та ЄС призведе до того, що США будуть «мати справу з Європейським Союзом, замість того щоб мати справу з Великобританією».

«План пані Мей (прем’єр Британії – ред.), Безумовно, вплине на торгівлю з США, на жаль, негативним чином. У нас є достатньо багато складнощів з Європейським Союзом. Ми зараз приймаємо жорсткі заходи щодо Європейського Союзу, оскільки вони несправедливо поводилися в питаннях торгівлі зі Сполученими Штатами», – сказав Трамп.

Він також заявив, що інакше виконував би план Brexit і давав поради Терезі Мей з цього приводу, але вона не прислухалася.

«Вона хотіла йти іншим шляхом. Я б насправді сказав, що вона, ймовірно, пішла зворотним шляхом. І це добре. Вона повинна вести переговори так, як вона краще знає. Але я думаю, що все відбувається дуже невдало. Занадто довго», – сказав Трамп.

Нагадаємо, міністр Великобританії у справах Brexit подав у відставку через незгоду з прем’єром Терезою Мей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *