У британському парламенті стався скандал

У британському парламенті стався скандал через те, що лідер опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбін під час суперечки з прем’єр-міністром Терезою Мей назвав її “дурною жінкою”. Про це повідомляє Reuters.

Як зазначається, на засіданні палати громад глава Лейбористської партії Джеремі Корбін вів жваву суперечку з главою уряду, ставлсчи їй дражливі питання про її рішення відкласти голосування щодо угоди з ЄС. Після того, як Мей у відповідь припустила, що Корбіна можуть не підтримувати депутати від його власної партії, той похитав головою й тихо сказав сам до себе “дурна жінка”. Проте слова лідера британських лейбористів зафіксували телевізійні камери. Згодом речник Корбіна наголосив, що той сказав не “дурна жінка”, а “дурні люди”.

А спікер палати громад Джон Беркоу заявив, що нічого не бачив і не чув, тому й підстав для розслідування інциденту немає. Це не вперше вигникає скандал через вживання вислову “дурна жінка” у британському парламенті. Подібний інцидент стався у червні, але за участю інших осіб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *