У Порошенка зволікають із наданням деталей угоди з Варфоломієм

Адміністрація президента (АП) не спромоглася оперативно надати копію угоди про співпрацю і взаємодію, яку підписали Петро Порошенко і Вселенський патріарх Варфоломій.

Про це пишуть Українські новини з посиланням на відповідь АП.

Зокрема, в президентській адміністрації у відповідь на журналістський запит заявили, що потребують ще часу, аби надати копію відповідної угоди, і продовжили термін розгляду запиту до 20 робочих днів з дати його надходження.

Зауважимо, що ч. 4 ст. 20 закону «Про доступ до публічної інформації» дійсно передбачає право розпорядника продовжувати строк розгляду запиту з 5 до 20 днів з обґрунтуванням його необхідності. Однак це можливо лише тоді, коли запит стосується «надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних».

Що саме стало підставою для відтермінування у наданні копії документа, що займає кілька сторінок тексту, в Адміністрації президента не уточнили.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко і Вселенський патріарх Варфоломій на зустрічі 3 листопада в Туреччині підписали угоду про співпрацю України і Вселенського патріархату.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *