У САП заявляють, що перебування Ситника на посаді не сумісне із завданнями НАБУ

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі вважають, що перебування Артема Ситника на посаді керівника Національного антикорупційного бюро несумісне із протидією корупції.

Про це йдеться у заяві прес-служби САП у Facebook.

«САП закликає міжнародних партнерів не вестися на провокації Артема Ситника… Мандат довіри НАБУ зусиллями Ситника перетворено на мандат безкарності. Перебування такої особи на посаді директора НАБУ несумісне із завданнями вказаного правоохоронного органу», – йдеться у повідомленні.

У САП вважають, що відсутність професіоналізму та результатів у роботі НАБУ пояснюється особистими комплексами і невдоволеністю Ситника.

«Відсутність професіоналізму, та результатів у НАБУ компенсуються Артемом Сергійовичем, особистими комплексами, невдоволеністю всім і всіма, а так само шантажем, провокаціями, залякуваннями, переслідуваннями, злиття інформації по кримінальних провадженнях – ось основні принципи роботи», – зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, раніше глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що спецназ Національного антикорупційного бюро України розбив його службову машину та побив водія.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *