Україна увійшла в десятку країн по масовому вимиранню населення – політолог

Політолог Руслан Бортник заявив, що в результаті реформ чинної влади Україна увійшла в десятку світових країн з масового вимирання населення. У коментарі для golos.ua політолог зазначив, що за останні чотири роки в країні не було проведено жодної реальної реформи.

«Це були не реформи, а деформи. Їх просто потрібно правильно називати. Змін було дуже багато. Ці зміни дали в соціально-політичному і правовому ключі катастрофічні результати», – підкреслив Бортник.

За його словами, наразі Україна є найбіднішою країною Європи, державою з найбільшою міграцією у Європі, а також входить в десятку країн з масового вимирання населення.

«Скільки не говори, реальність показує, що ніяких реформ насправді не відбулося. Відбувся захоплення влади з боку президента, який узурпував і судову і законодавчу систему, сталося руйнування індустріального блоку і соціальне зубожіння громадян, а також руйнування соціальної інфраструктури, медицини та освіти, також втрата незалежності нашої країни. Все це наслідки діяльності чинного президента Петра Порошенка«, – резюмував політолог.

Нагадаємо, заступник голови правління ГО «Всеукраїнське лікарське господарство» Костянтин Надутий заявив, що якщо не скорегувати медичну реформу в частині стимулювання персоналу, Україна може просто втратити кадри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *