Національна поліція України прийняла рішення про перехід на роботу єдиного центру «102».

Про це повідомив глава Нацполіціі Сергій Князєв під час наради в Маріуполі з керівниками поліції і мерами населених пунктів шести областей з обговорення розвитку програми безпеки на території східного і південного регіонів, йдеться у повідомленні прес-служби Нацполіціі.

«Національна поліція прийняла рішення в ході реформування перейти на єдиний центр «102». Людині байдуже, куди вона дзвонить. Вона набирає номер, коли у неї біда. Раніше дзвінки приймалися в чергових частинах відділів і відділень у різних населених пунктах. Це людський фактор, який створював негаразди і непорозуміння нашої поліцейської системи. І таким чином ми прибираємо його», — зазначив він.

За його словами, ідея такого реформування — в отриманні сигналу на «102» в одному обласному центрі. Надійшло повідомлення — наряд отримує електронний виклик. Крім оперативності реагування, це надає можливість електронної форми контролю дій наряду.

Прикладом ефективної взаємодії поліції і органів місцевого самоврядування задля безпеки громадян під час наради назвали запуск на базі поліції Донецької області Єдиного аналітичного сервісного центру (UASC).

Також в рамках розвитку проекту було розроблено та запущено мобільний додаток «Поліція 102», яким передбачено виклик поліції натисненням однієї кнопки. Учасникам наради було презентовано можливості цієї системи регіональної безпеки на реальному прикладі.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *