Вакарчук зізнався, що хоче робити в Раді: подробиці

Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук, що планує брати участь у наступних парламентських виборах, назвав перший крок своєї політсили – це проведення судової реформи.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на НВ.

«У нас будуть збалансовані, але дуже кардинальні рішення. Я вважаю, що починати треба … з судової системи. Якщо ми не створимо прозорі правила гри, невідворотність покарання; чітку, злагоджену роботу правоохоронних органів, про решту реформ годі й думати», — пояснив Вакарчук.

Крім того лідер “Голосу” вважає за важливе створити в країні конкурентне економічне середовищє та антимонопольні регулятори, що дасть змогу усунути монополії на ринку.

«Третя задача, яка теж з ними пов’язана — зробити так, щоби позбавити олігархів впливу і контролю над інформацією в країні», — додав Вакарчук.

Для цього він пропонує заборонити бізнесменам, чиї активи контролюють понад 1% ВВП, володіти ЗМІ.

Також, на його думку, необхідно сформувати наглядові ради, в яких власник ЗМІ не може «мати більшість» — її, за словами Вакарчука, мають складати незалежні експерти.

Нагадаємо, раніше лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що не балотувався на посаду президента, оскільки “справжні зміни” робляться у парламенті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *