Вибори-2019: ЦВК затвердила єдині кошториси видатків ОВК з виборів президента України

27 лютого відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Тарути С.О. на чергових виборах Президента України 31  березня 2019 року у 71 територіальному виборчому окрузі.

Також ЦВК зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Шевченка О.Л. у 6 ТВО.

Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. у 2 ТВО.

Зареєстровано 4 довірених осіб кандидата на пост Президента України Тимошенка Ю.В. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Бондаря В.В. у 111 ТВО.

Зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Кривенка В.М. у 83 ТВО.

Комісія скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Вілкула О.Ю. в ТВО № 155 та зареєструвала його довірених осіб у 13 ТВО.

Також зареєстровано 3 довірених осіб кандидата на пост Президента України Кривоноса С.Г. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та  довірених осіб у 32 ТВО.

Зареєстровано довірену особу кандидата на пост Президента України Литвиненко Ю.Л. на чергових виборах Президента України Шепіло О.А. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та довірених осіб у 12 ТВО.

Комісія скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Богомолець О.В. в ТВО № 143.

Внесено зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66.

Розглянувши відповідні подання Галицької районної державної адміністрації Івано-Франківської області та Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Комісія тимчасово закрила спеціальні виборчі дільниці, утворені на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66, № 260164 – до 1 червня 2019 року, № 801067 – до 1 липня 2019 року.

Комісія розглянула поточне питання функціонування Державного реєстру виборців.

Внесено зміни до постанов ЦВК від 30 березня 2014 року № 124 "Про форми подань щодо утворення спеціальних виборчих дільниць на тимчасовій основі та у винятковому випадку",  від 27 грудня 2018 року № 265 "Про форми подань щодо кандидатур до складу окружних та дільничних виборчих комісій з виборів Президента України", від 27 грудня 2018 року № 266 "Про форми подань про заміну членів окружних та дільничних виборчих комісій з виборів Президента України".

Окрім того, Комісія затвердила єдині кошториси видатків окружних виборчих комісій з виборів Президента України 143 територіальних виборчих округів для підготовки та проведення чергових виборів Президента України на загальну суму 885 млн 287 тис. 758 гривень.

Розглянувши подання суб’єктів подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України про заміну їх членів, Комісія внесла зміни до складу ОВК з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 18 лютого 2019 року № 331.

Про це "Багнету" повідомили у відділі взаємодії із ЗМІ секретаріату ЦВК.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *