У Вінниці невідомі напали на журналіста місцевого видання Андрія Качора, він упевнений, що це були прихильники проросійського блогера Анатолія Шарія, від яких він з липня отримує погрози.

Про це Качор, який є головредом видання «Veжa», розповів у коментарі Громадському.

Інцидент стався 30 серпня, нападники втекли з місця події. Журналіст звернувся до поліції, але там сказали, що справа буде в реєстрі лише 2 вересня, а тільки 3 вересня йому зможуть дати направлення на судмедекспертизу, «бо вихідні, а в понеділок експертиза не працює».

Качор зазначив, що погрози він почав отримувати після публікації новини від 9 липня про те, що у Вінниці спалили агітацію Шарія. Після цього сам Шарій зробив низку роликів про журналіста і його родину.

«Їх (погроз — ред.) було я не знаю, я нарахував під дві сотні», — сказав Качор.

Після цього журналіст написав заяву в поліцію про факт погроз. Водночас він упевнений, що ніхто не займався цією справою.

«Протягом цього часу зі мною абсолютно ніхто не контактував, ні зі слідчих, і навіть коли була виборча кампанія, ми запитували у речників поліції, але вони нічого не знали. Нуль, ніяких рухів взагалі», — розповів Качор.

Проте, за його словами, після нападу в суботу поліції було багато і «демонструвалися увага і великий інтерес», але йому складно сказати, серйозно правоохоронці займаються цією справою, чи ні.

Зокрема з карного розшуку Качору надсилають фото можливих нападників.

«Є одна фотографія, щодо якої я на 99% упевнений, що ця людина (напала — ред.)», — сказав він.

Журналіст також розповів, що за попередніми висновками лікарів, у нього — забій м’яких тканин, ознаки струсу мозку, опухла частина обличчя, гематоми. Водночас переламів немає, Качор вважає, що це кваліфікують як легкі тілесні ушкодження.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *