15.04.2021

Зам Москаля записав низку нерухомості та елітний транспорт на родичів

Перший заступник очільника Закарпатської облдержадміністрації Іван Дуран оформив низку нерухомості на тестя з тещею та дружину, собі ж офіційно лишив скромний будинок та земельні ділянки.

Таку інформацію подає проект «Декларації».

Зазначається, що тесть та теща, які ніколи не мали бізнесу, володіють будинком (пл. майже 300 кв. м) у смт. Сторожниця неподалік Ужгорода та будинком у обласному центрі (пл. 205 кв. м).

На тещу зареєстровано джип Toyota Hilux. Тесть торік також придбав за невідомі кошти новий автомобіль Toyota Hilux. Зараз такі авто в мінімальній комплектації коштують щонайменше 850 тис. грн.

Дружина Дурана має у власності дві квартири і магазин-бар в Ужгороді. У 2014 році вона за 100 тис. дол. за тодішнім курсом придбала нове авто BMW X5.

Згідно з декларацією-2016, чиновник має на рахунку в банку 400 тисяч євро. У його власності три земельні ділянки і будинок (пл. 75 кв. м) у с. Щасливе Мукачівського району.

Відомо, що чинний заступник Москаля перед призначенням на посаду протягом року був очільником Федерації футболу Закарпаття. До цього 20 років присвятив Службі безпеки України.

Раніше повідомлялося, що глава Закарпаття Геннадій Москаль попросив НАЗК перевірити його декларацію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *