Зазомбовані: відомий українець розповів, про що говорив у Росії і чим все закінчилося

Росіяни, зокрема відомі спортсмени, на початку агресії РФ в Україні не були здатні оцінювати та усвідомлювати, що їхня країна робить на українській території. 

Про це в інтерв’ю програмі Трендец YouTube розповів відомий у минулому український біатлоніст Андрій Дериземля, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Не хотілося б, щоб у спорт вміщувалася політика, але Росія багато лиха зробила Україні. Багато хлопців та дівчат померло за нашу незалежність. Тому – це країна-агресор. Тому Росія нехай живе у біатлоні сама по собі та вирішує свої питання. А Україні треба рухатися вперед”, – відповів він на запитання журналіста про зв’язок України та Росії в біатлоні.

“Спортсмени ж спілкуються між собою. Коли я був у 2014 році у Тюмені, то намагався розповісти Сергію Чепікову та Сергію Коновалову (відомі у минулому російські біатлоністи – ред.) про те, що дійсно відбувається в Україні. Але вони напевно вже настільки були зазомбовані, що не могли повірити. “Ні, Андрію, так не може бути, а от – так, так і так” – усе згідно тому, як показують по їхньому телебаченню”, – додав Дериземля.

Нагадаємо, що навесні збірну України очолив російський тренер Андрій Прокунін. Також за збірну України виступає декілька колишніх росіян.

Раніше колишній гравець “Шахтаря” розповів, як навесні 2014 року Росія розпочинала війну на Донбасі.

Також футбольний тренер Юрій Вернидуб пояснив, чому він вважає Росію агресором.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *