Зеленському доведеться віддавати борги, – Казарін

Володимиру Зеленському не позаздриш. Відтепер у нього немає шансів кивати на обставини. Міські легенди свідчать, що рішення йти в політику він прийняв після заборони серіалу «Свати».

Про це у своєму відеоблозі «Грані правди» сказав Павло Казарін.

Читайте також: Без «розслабону»: Разумков розповів про закулісся навчань «Слуги народу»

За його словами, політика втрутилася в справи шоу-бізнесу, і шоу-бізнес вирішив відповісти. Втім, кажуть, стартові амбіції зводилися лише до 3-4 місця на президентських виборах і до 10% на парламентських. Але щось пішло не так.

«Тепер у нього в розпорядженні самостійна більшість. Безпрецедентний рівень підтримки. Шанси на редагування Конституції. Український виборець зробив все, про що його просив Володимир Зеленський. І тепер президенту доведеться віддавати борги», – зазначив журналіст.

Українські громадяни голосували не за політичну партію «Слуга народу». Давайте начистоту – її просто не існує. Це зібрання незнайомих між собою людей, багато з яких є носіями протилежних цінностей. Люди голосували за самого Зеленського. За власну мрію про «кращого життя». За «світле майбутнє» і «проти всього поганого»,
– заявив Казарін.

Він додав, що ставка спрацювала. «Нове» перемогло «старе». Володимир Зеленський отримав все, про що тільки може мріяти політик. І в цьому ж його трагедія. Тому що тепер не вийде списати ненастання епохи щастя на підступи парламенту.

вибори верховна рада
Результати виборів до Ради

Відео повного відеоблогу Павла Казаріна «Грані правди» за 1 серпня 2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *