20.04.2021

Журналісти показали першу дружину Михайла Поплавського

Виявляється, перша дружина ректора Михайла Поплавського досі його пам‘ятає. Попри те, що їхнє весілля гуляли 36 років тому, а шлюб протривав всього кілька місяців, навіть першу зустріч жінка пам‘ятає до дрібниць.

Нині перша дружина ректора «Кулька» Людмила Голімбієвська живе і працює старшою медсестрою в лікарні у рідному селі Великі Трояни Кіровоградської області. Саме там вона і познайомилися зі своїм майбутнім фатальним чоловіком.

«Я бігла по містку, а він спускався з гори мені назустріч. На той момент він був директором клубу, а я працювала у лікарні. Ми розговорилися. І зустріч змінила наші життя. Особисто я заради Мишка покинула коханого», — розповідає 56-річна Людмила.

«Він постійно ходив за мною. А одного разу забіг до мене у кабінет, почав бігати навколо мене і співати пісню «Отвезу тебя я в тундру». Після цього ми довго не тягли і відразу вирішили одружитися», — сміючись, сказала Голімбієвська.Згодом Поплавський почав організовувати концерти у сільських будинках культури й агітував свою нову знайому брати у них участь. Остаточно ж Михайло підкорив свою пасію «обіцянками відвезти її закордон»…

Весілля зіграли 12-го серпня 1973-го року. Тоді Поплавському було 24, а його обраниці — 20. От тільки у шлюбі пара прожила лише півтора роки. Виявляється, Поплавський — ще той провокатор…

Журналісти показали першу дружину Михайла Поплавського

Журналісти показали першу дружину Михайла Поплавського
«Тому одного разу я сказала йому, що дві сильні особистості не зможуть нічого побудувати. І запропонувала розлучитися», — згадує Голімбієвська.»Ми дуже кохали одне одного, але не показували цього. Ми обоє — лідери по натурі. До того ж Міша часто провокував мене на те, щоб я його ревнувала, нервувала. Він намагався мене зломити. Але я не така», — заявила Людмила.

«Я довго плакала і мучилася. Він теж часто приїжджав у село, намагався відновити стосунки. Але на той момент я вже почала гратися з ним так само, як він грався зі мною. Хотіла показати свою гордість!» — зітхає колишня дружина Поплавського.Розлучення пройшло тихо-мирно і Поплавський виїхав влаштовувати своє життя у столицю. Його ж колишня дружина залишилася у рідному селі. До речі, за словами жінки, співаючий ректор тоді настраждався.

Врешті Людмила на три роки виїхала в Німеччину. Жінка хотіла зустріти своє щастя, але кохання так і не знайшла. Лише через 10 років вона  знову вийшла заміж і народила доньку. Але і другий шлюб Людмили не задався.

Та, як з‘ясувалося, остаточно вогонь пристрастей між екс-закоханими не згаснув…
Правда, Поплавський теж знайшов собі другу дружину і «народив» сина.

«Напевно, я б змогла почати все заново, якби знову зустріла того Михайла Поплавського, який був раніше. Але на даний момент ми з ним різні люди», — зітхає Людмила.

«Гроші псують людей, хоча про Мішу я такого сказати не можу. І анітрохи не шкодую про ті моменти, які у нас з ним були», — запевняє жінка.

Та й дочка Людмили від другого шлюбу — Тетяна нині вчиться в аспірантурі Київського університету культури і мистецтв на юрфаці. Як пише газета, вступити в «Кульок» дівчині допоміг саме ректор універу Поплавський. Проте до своєї екс-дружини він так і не навідується.Після розлучення Людмила залишилася Голімбієвською, хоча у рідному селі, де вона живе і працює, її досі називають Поплавською. Причепилося.

new-day.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *