Зніміть це негайно: вчені назвали найнебезпечніший предмет чоловічого гардероба

Німецькі вчені з’ясували, що найпопулярніший елемент офісного дрес-коду чоловіків може значно вплинути на працездатність співробітників – звичайна краватка може бути  небезпечною через негативний  вплив на роботу мозку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише «Clutch».

Виявилося, що краватка обмежує приплив крові до мозку, що веде до втрати нормального функціонування даного органу. Якщо говорити про конкретні цифри – кровотік знижується на 7,5%. Це не так багато для того, щоб істотно зашкодити мозку, але досить для того, щоб це відбилося на когнітивних здібностях людини.

Можливо, саме тому Стів Джобс і Марк Цукерберг – найвідоміші особистості в історії 21 століття,  свого часу відмовилися від носіння краваток. До речі, раніше вчені довели, що даний предмет гардероба підвищує внутрішньоочний тиск.

Як відомо, низький рівень тестостерону – основного чоловічого статевого гормону – негативно впливає на якість життя. Тож багато чоловіків вдаються до вживання ліків. Фахівці назвали 5 способів підняття рівня даного гормону, що не вимагають істотних зусиль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *